|  Zaregistrujte sa

Obnovené počítače

Referencie

Dôvodov na perfektnú spoluprácu so spoločnosťou ATECH.NET je viac, vyzdvihujem ich priateľskú komunikáciu, krátke dodacie lehoty, ich dobré ceny a skutočnosť, že nimi predávaná obnovená VT je čistá a funguje ako nová.
Ján BošákIT Professional s.r.o.
Oceňujem ochotu a záujem o spokojnosť zákazníka. Aj keď to mnohokrát nie je jednoduché. Zatiaľ som mal všetko splnené čo bolo sľúbene čo za 18 rokov skúsenosti z dodávateľmi je príjemným prekvapením. Maximálna spokojnosť.
Roman BartíkRoman Bartík S.O.S. pre počítače
Spolupráca s firmou ATECH.NET je na veľmi dobrej úrovni. Je to silný partner v oblasti dodávania obnovených počítačov.
Marián NovotnýADMIN NET SECURITY, s.r.o.
Férové jednanie, ústretovy prístup, snaha a možnosť dohody. S ATECH.NET spolupracujeme radi, sme spokojní.
Mgr. Michal GáborčíkTAURUS
Rýchly, profesionálny a ľudský prístup. Vždy pomôžu, keď treba :-)
Ing. Peter GogaAjTyk, s.r.o.
Seriózna firma, ktorá si rýchlo našla miesto na trhu svojím prístupom.
Ing. Ján ŤažkýDVcom s.r.o.
Za niečo vyše roka, čo nakupujeme v ATECH.NET-e, môžem len spokojne konštatovať, že všetko OK. Zatiaľ jediná reklamácia bola ihneď vybavená, výmenou za iný kus. Takže odporúčam.
Vladimír CenkýProfinesa s.r.o.
Spolupráca mi dala nove prilezitosti, rozsirila moju ponuku a hlavne nove a vacsie zisky :) Ponuka tovaru, jeho cena, rychlost a sposob vybavenia reklamacii, vsetko hodnotim na 101%
Richard GajniakRichard Gajniak - COMPSERVIS
So spoločnosťou mám vyše 3 roky bezproblémový vzťah, ale pokojne by som mohol napísať že aj kamarátsky. Tak ako kvalita výrobkov, tak aj komunikácia je korektná. Vôbec neľutujem, že som si vybral práve ich.
Zoltán BrinzikZoltán Brinzik - OfficeCenter
Aj keď sa hovorí že dobre sa chváli samo, chcem sa aj ja pridať, som maximálne spokojný, osobný prístup, promptné reakcie a ochota, výborné riešenie reklamácii : Mal som jeden problém s napájacím adaptérom, nový mi došiel skôr ako som ten vadný stihol poslať :-)
Stanislav ŠarakS-Comp Medzilaborce
Maximálna spokojnosť!
Ing. Peter SakoSk - technik, s.r.o.